150 000 €
1667 €/m²
Property 41135 photo 1
Property 41135 photo 2
Property 41135 photo 3
Property 41135 photo 4
Property 41135 photo 5
Property 41135 photo 6
Property 41135 photo 7
Property 41135 photo 8
Property 41135 photo 9
Property 41135 photo 10

Details

  • Година на строителство: 1959
  • Година на обновяване: 2019
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 9000 m
  • Разстояние до летището: 2 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 90 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
175 000 € 4375 €/m²
  • Обектен код 57556
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 2547 €/m²
  • Обектен код 64812
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 1115 €/m²
  • Обектен код 57535
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 3365 €/m²
  • Обектен код 60289
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
180 000 € 1914 €/m²
  • Обектен код 54756
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
195 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 66092
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 2828 €/m²
  • Обектен код 50642
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 2468 €/m²
  • Обектен код 66047
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 1560 €/m²
  • Обектен код 65593
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
140 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 64831
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин