Продажба - Апартамент 76 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Център
215 000 €
2829 €/m²
Property 50642 photo 1
  • Обектен код 50642
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 76 m²
  • Област Атина
  • Информация Атина - Център (Атика)
  • Брой стаи 2

Details

  • Година на строителство: 1982
  • Брой стаи: 2
  • разстояние до морето: 12000 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 76 кв.м в Атина. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
270 000 € 4090 €/m²
  • Обектен код 66016
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 65250
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 2564 €/m²
  • Обектен код 66046
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 3627 €/m²
  • Обектен код 65408
  • Квадратура 51 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 7142 €/m²
  • Обектен код 65919
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65784
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
275 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 65239
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 4512 €/m²
  • Обектен код 65311
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65349
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 5744 €/m²
  • Обектен код 65317
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин