180 000 €
1915 €/m²
Property 54756 photo 1
Property 54756 photo 2
Property 54756 photo 3

Details

  • Година на строителство: 2007
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 9000 m
  • Разстояние до летището: 36 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 94 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор.

Продажба
235 000 € 3133 €/m²
  • Обектен код 60915
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 155 000 € 3100 €/m²
  • Обектен код 61452
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 60644
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 2818 €/m²
  • Обектен код 64864
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 500 € 6353 €/m²
  • Обектен код 63008
  • Квадратура 41 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
160 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 61831
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
265 000 € 6022 €/m²
  • Обектен код 66012
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 65309
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64835
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин