Продажба - Апартамент 47 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Запад Чайдари
147 000 €
3128 €/m²
Property 56290 photo 1
Property 56290 photo 2
Property 56290 photo 3
Property 56290 photo 4
Property 56290 photo 5
Property 56290 photo 6
Property 56290 photo 7
Property 56290 photo 8

Details

  • Година на строителство: 1997
  • Година на обновяване: 2022
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 44 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 47 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: тенти, отопление, складово помещение.

Продажба
150 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 66037
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 6739 €/m²
  • Обектен код 61678
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
190 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 57534
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 59390
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 1282 €/m²
  • Обектен код 61935
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
155 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 66066
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 3272 €/m²
  • Обектен код 58219
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64835
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
180 000 € 160 000 € 2285 €/m²
  • Обектен код 58145
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
174 000 € 2676 €/m²
  • Обектен код 65111
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин