180 000 €
3273 €/m²
Property 58219 photo 1
Property 58219 photo 2
Property 58219 photo 3
Property 58219 photo 4
Property 58219 photo 5
Property 58219 photo 6
Property 58219 photo 7
Property 58219 photo 8
Property 58219 photo 9

Details

  • Етаж: 1 етаж
  • Година на строителство: 1975
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5500 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 55 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
251 500 € 6986 €/m²
  • Обектен код 63013
  • Квадратура 36 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
155 000 € 2818 €/m²
  • Обектен код 64864
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 2357 €/m²
  • Обектен код 61701
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 66066
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 63425
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
180 000 € 2022 €/m²
  • Обектен код 66044
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 62134
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 1388 €/m²
  • Обектен код 65792
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
257 000 € 6119 €/m²
  • Обектен код 62802
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин