251 500 €
6986 €/m²
Property 63013 photo 1
Property 63013 photo 2
Property 63013 photo 3

Details

  • Година на строителство: 2009
  • Година на обновяване: 2025
  • Отопление: електрически
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 27 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 36 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65354
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 2700 €/m²
  • Обектен код 65007
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
295 000 € 4402 €/m²
  • Обектен код 65303
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 63507
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 3411 €/m²
  • Обектен код 65145
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 6585 €/m²
  • Обектен код 65352
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 2276 €/m²
  • Обектен код 64603
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 66063
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
275 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 65239
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3239 €/m²
  • Обектен код 65778
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин