230 000 €
3286 €/m²
Property 62134 photo 1
Property 62134 photo 2
Property 62134 photo 3
Property 62134 photo 4
Property 62134 photo 5
Property 62134 photo 6
Property 62134 photo 7
Property 62134 photo 8
Property 62134 photo 9
Property 62134 photo 10
Property 62134 photo 11
Property 62134 photo 12
Property 62134 photo 13
Property 62134 photo 14

Details

  • Етаж: 5 етаж
  • Година на строителство: 2004
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2900 m
  • Разстояние до летището: 41 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
195 000 € 2468 €/m²
  • Обектен код 66047
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 9310 €/m²
  • Обектен код 65355
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
265 000 € 6022 €/m²
  • Обектен код 66012
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 9642 €/m²
  • Обектен код 65351
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 245 000 € 2552 €/m²
  • Обектен код 63981
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
208 000 € 2773 €/m²
  • Обектен код 65595
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
232 000 € 6105 €/m²
  • Обектен код 65217
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65784
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 2700 €/m²
  • Обектен код 65007
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 65944
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин