150 000 €
1282 €/m²
Property 61935 photo 1
Property 61935 photo 2
Property 61935 photo 3
Property 61935 photo 4
Property 61935 photo 5
Property 61935 photo 6
Property 61935 photo 7
Property 61935 photo 8
Property 61935 photo 9
Property 61935 photo 10
Property 61935 photo 11
Property 61935 photo 12
Property 61935 photo 13
Property 61935 photo 14
Property 61935 photo 15

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 1975
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 11500 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 117 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 5 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
150 000 € 3658 €/m²
  • Обектен код 63762
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 4148 €/m²
  • Обектен код 66134
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 2096 €/m²
  • Обектен код 51795
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 2434 €/m²
  • Обектен код 60318
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 3283 €/m²
  • Обектен код 65034
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64835
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 3700 €/m²
  • Обектен код 57683
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 2716 €/m²
  • Обектен код 60192
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 2534 €/m²
  • Обектен код 59325
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
125 000 € 1562 €/m²
  • Обектен код 65788
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин