Продажба - Апартамент 93 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Център Сеполия - Скоузе
195 000 €
2097 €/m²
Property 51795 photo 1
Property 51795 photo 2
Property 51795 photo 3
Property 51795 photo 4
Property 51795 photo 5
Property 51795 photo 6
Property 51795 photo 7
Property 51795 photo 8
Property 51795 photo 9
Property 51795 photo 10
Property 51795 photo 11
Property 51795 photo 12
Property 51795 photo 13
Property 51795 photo 14
Property 51795 photo 15
Property 51795 photo 16

Details

  • Година на строителство: 1970
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 8500 m
  • Разстояние до летището: 36 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 93 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
165 000 € 3437 €/m²
  • Обектен код 65227
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 4629 €/m²
  • Обектен код 64504
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65784
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 6944 €/m²
  • Обектен код 63009
  • Квадратура 36 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
190 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65592
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 3642 €/m²
  • Обектен код 63823
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65349
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6585 €/m²
  • Обектен код 65352
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 9642 €/m²
  • Обектен код 65351
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
245 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 65117
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин