185 000 €
2434 €/m²
Property 60318 photo 1
Property 60318 photo 2
Property 60318 photo 3
Property 60318 photo 4
Property 60318 photo 5
Property 60318 photo 6
Property 60318 photo 7
Property 60318 photo 8
Property 60318 photo 9

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 1982
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 120 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Услуги

  • Асансьор
  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 76 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
170 000 € 4146 €/m²
  • Обектен код 65308
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
155 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 66066
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 65309
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 66092
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 2383 €/m²
  • Обектен код 63980
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 4090 €/m²
  • Обектен код 66016
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 3642 €/m²
  • Обектен код 63823
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 11363 €/m²
  • Обектен код 62959
  • Квадратура 22 m²
  • Разстояние до морето 4148 m
Продажба
195 000 € 2468 €/m²
  • Обектен код 66047
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 4814 €/m²
  • Обектен код 63053
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин