Property 65272 photo 1
Property 65272 photo 2
Property 65272 photo 3
Property 65272 photo 4
Property 65272 photo 5
Property 65272 photo 6
Property 65272 photo 7
Property 65272 photo 8
Property 65272 photo 9
Property 65272 photo 10

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 6600 m
  • Разстояние до летището: 37 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 76 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, тенти, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
170 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 65091
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 1282 €/m²
  • Обектен код 61935
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
155 000 € 132 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 57503
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 2096 €/m²
  • Обектен код 51795
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 205 000 € 2562 €/m²
  • Обектен код 54495
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 2434 €/m²
  • Обектен код 60318
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
140 000 € 2295 €/m²
  • Обектен код 60135
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 2534 €/m²
  • Обектен код 59325
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 1560 €/m²
  • Обектен код 65593
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
208 000 € 2418 €/m²
  • Обектен код 57841
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин