Продажба - Апартамент 86 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Калитея Цицифицира
208 000 €
2419 €/m²
Property 57841 photo 1
Property 57841 photo 2
Property 57841 photo 3
Property 57841 photo 4
Property 57841 photo 5
Property 57841 photo 6
Property 57841 photo 7
Property 57841 photo 8

Details

  • Година на строителство: 2002
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 350 m
  • Разстояние до летището: 36 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 86 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, отопление.

Продажба
232 000 € 6105 €/m²
  • Обектен код 65217
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
275 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Обектен код 63992
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 000 € 2884 €/m²
  • Обектен код 65364
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 6750 €/m²
  • Обектен код 65348
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 6170 €/m²
  • Обектен код 65358
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 3239 €/m²
  • Обектен код 65778
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64835
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
174 000 € 2676 €/m²
  • Обектен код 65111
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 9642 €/m²
  • Обектен код 65351
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин