250 000 €
9615 €/m²
Property 62960 photo 1
Property 62960 photo 2
Property 62960 photo 3
Property 62960 photo 4
Property 62960 photo 5
Property 62960 photo 6
Property 62960 photo 7
Property 62960 photo 8
Property 62960 photo 9
Property 62960 photo 10

Details

  • Етаж: 7 етаж
  • Година на строителство: 1999
  • Година на обновяване: 2025
  • Отопление: електрически
  • разстояние до морето: 4148 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 26 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на шести етаж Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
260 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 65944
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 4179 €/m²
  • Обектен код 65299
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 3437 €/m²
  • Обектен код 65069
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 63508
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 5744 €/m²
  • Обектен код 65317
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
294 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65766
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 4266 €/m²
  • Обектен код 65385
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 3069 €/m²
  • Обектен код 63567
  • Квадратура 101 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
280 000 € 2276 €/m²
  • Обектен код 64603
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин