152 000 €
3304 €/m²
Property 60187 photo 1
Property 60187 photo 2
Property 60187 photo 3
Property 60187 photo 4
Property 60187 photo 5
Property 60187 photo 6
Property 60187 photo 7
Property 60187 photo 8
Property 60187 photo 9
Property 60187 photo 10
Property 60187 photo 11
Property 60187 photo 12
Property 60187 photo 13
Property 60187 photo 14
Property 60187 photo 15

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5300 m
  • Разстояние до летището: 39 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 46 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
190 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 57429
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
184 000 € 1672 €/m²
  • Обектен код 54850
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 50423
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
150 000 € 3658 €/m²
  • Обектен код 63762
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
155 000 € 1987 €/m²
  • Обектен код 63391
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 57534
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
147 000 € 3127 €/m²
  • Обектен код 56290
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 66092
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
208 000 € 2773 €/m²
  • Обектен код 65595
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 66037
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин