161 000 €
1491 €/m²
Property 53260 photo 1

Details

  • Година на строителство: 1963
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 34 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 108 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на осми етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: складово помещение. Сграда без асансьор.

Продажба
230 000 € 3239 €/m²
  • Обектен код 65778
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 1545 €/m²
  • Обектен код 65402
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 1702 €/m²
  • Обектен код 65594
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
195 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 60644
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 2818 €/m²
  • Обектен код 64864
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
240 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65787
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
225 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 63425
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
160 000 € 2461 €/m²
  • Обектен код 65166
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 215 000 € 4300 €/m²
  • Обектен код 57707
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 2383 €/m²
  • Обектен код 63980
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин