390 000 €
3900 €/m²
Property 61749 photo 1
Property 61749 photo 2
Property 61749 photo 3
Property 61749 photo 4
Property 61749 photo 5
Property 61749 photo 6
Property 61749 photo 7
Property 61749 photo 8

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 13000 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 100 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна. Трети етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
410 000 € 3904 €/m²
  • Обектен код 57205
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 64608
  • Квадратура 112 m²
  • Разстояние до морето 8250 m
Продажба
520 000 € 3687 €/m²
  • Обектен код 16909
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 3362 €/m²
  • Обектен код 59718
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 4705 €/m²
  • Обектен код 54390
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 2764 €/m²
  • Обектен код 59146
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 4069 €/m²
  • Обектен код 65194
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 2758 €/m²
  • Обектен код 61447
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
410 000 € 5061 €/m²
  • Обектен код 57931
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
340 000 € 2344 €/m²
  • Обектен код 22434
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин