380 000 €
3363 €/m²
Property 59718 photo 1
Property 59718 photo 2
Property 59718 photo 3
Property 59718 photo 4
Property 59718 photo 5

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 8500 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 113 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 3 нива. Четвърти етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Шести етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Седми етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, тенти, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
340 000 € 2344 €/m²
  • Обектен код 22434
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
350 000 € 4069 €/m²
  • Обектен код 65194
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 4455 €/m²
  • Обектен код 56942
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 3140 €/m²
  • Обектен код 64607
  • Квадратура 121 m²
  • Разстояние до морето 8250 m
Продажба
565 000 € 4870 €/m²
  • Обектен код 63154
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 3478 €/m²
  • Обектен код 54314
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 4025 €/m²
  • Обектен код 57167
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
465 000 € 2162 €/m²
  • Обектен код 61585
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
530 000 € 2789 €/m²
  • Обектен код 56279
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 3427 €/m²
  • Обектен код 57500
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин