450 000 €
4455 €/m²
Property 56942 photo 1
Property 56942 photo 2
Property 56942 photo 3
Property 56942 photo 4
Property 56942 photo 5
Property 56942 photo 6

Details

  • Година на строителство: 2023
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 8800 m
  • Разстояние до летището: 29 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 101 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Четвърти етаж и се състои от хол, една кухня, баня с тоалетна. Шести етаж и се състои от 3 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
620 000 € 6078 €/m²
  • Обектен код 59294
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 3140 €/m²
  • Обектен код 64607
  • Квадратура 121 m²
  • Разстояние до морето 8250 m
Продажба
600 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 65141
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 2558 €/m²
  • Обектен код 61592
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
500 000 € 3787 €/m²
  • Обектен код 65439
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
475 000 € 4523 €/m²
  • Обектен код 56626
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 3362 €/m²
  • Обектен код 59718
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65140
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
625 000 € 5208 €/m²
  • Обектен код 57981
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 5514 €/m²
  • Обектен код 65060
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин