277 000 €
5894 €/m²
Property 62798 photo 1
Property 62798 photo 2
Property 62798 photo 3
Property 62798 photo 4
Property 62798 photo 5
Property 62798 photo 6
Property 62798 photo 7
Property 62798 photo 8
Property 62798 photo 9
Property 62798 photo 10

Details

  • Етаж: 0 етаж
  • Година на строителство: 1999
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 4150 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 47 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
310 000 € 7380 €/m²
  • Обектен код 63911
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65031
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
294 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65766
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65252
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
275 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Обектен код 63992
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 9642 €/m²
  • Обектен код 65351
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 4090 €/m²
  • Обектен код 66016
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 8125 €/m²
  • Обектен код 64932
  • Квадратура 32 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 7297 €/m²
  • Обектен код 65357
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
300 000 € 4477 €/m²
  • Обектен код 65304
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин