250 000 €
13158 €/m²
Property 63015 photo 1
Property 63015 photo 2
Property 63015 photo 3

Details

  • Година на строителство: 2009
  • Година на обновяване: 2025
  • Отопление: електрически
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 27 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 19 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
210 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 65365
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2621 €/m²
  • Обектен код 66032
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 3069 €/m²
  • Обектен код 63567
  • Квадратура 101 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
230 000 € 3239 €/m²
  • Обектен код 65778
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2276 €/m²
  • Обектен код 64603
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65354
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
275 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Обектен код 63992
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 295 000 € 2458 €/m²
  • Обектен код 65107
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
255 000 € 4180 €/m²
  • Обектен код 65116
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 65250
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин