Property 64529 photo 1
Property 64529 photo 2
Property 64529 photo 3
Property 64529 photo 4
Property 64529 photo 5
Property 64529 photo 6
Property 64529 photo 7
Property 64529 photo 8

Details

  • Година на строителство: 1995
  • Година на обновяване: 2022
  • Брой стаи: 11
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 2300 m
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 370 кв.м в Атика. Партер и се състои от 4 спални, 2 холове с кухня, 2 душове с тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
652 000 € 3090 €/m²
  • Обектен код 12945
  • Квадратура 211 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
980 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 13074
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
790 000 € 683 000 € 1177 €/m²
  • Обектен код 13097
  • Квадратура 580 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
785 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 13520
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
960 000 € 3542 €/m²
  • Обектен код 13556
  • Квадратура 271 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
704 000 € 2707 €/m²
  • Обектен код 13601
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
950 000 € 2317 €/m²
  • Обектен код 14724
  • Квадратура 410 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
800 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 15474
  • Квадратура 464 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 000 000 € 820 000 € 2733 €/m²
  • Обектен код 16541
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
580 000 € 2416 €/m²
  • Обектен код 19405
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин