468 000 €
3296 €/m²
Property 64638 photo 1
Property 64638 photo 2
Property 64638 photo 3
Property 64638 photo 4
Property 64638 photo 5
Property 64638 photo 6
Property 64638 photo 7
Property 64638 photo 8

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 142 кв.м в Солун. Таунхаусът е на 2 нива. Втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
700 000 € 4697 €/m²
  • Обектен код 61422
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 3867 €/m²
  • Обектен код 61358
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 1954 €/m²
  • Обектен код 10466
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
530 000 € 2120 €/m²
  • Обектен код 62464
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
395 000 € 3110 €/m²
  • Обектен код 59286
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
589 000 € 3254 €/m²
  • Обектен код 64643
  • Квадратура 181 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
387 000 € 2866 €/m²
  • Обектен код 64634
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 3015 €/m²
  • Обектен код 62237
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
468 000 € 3295 €/m²
  • Обектен код 64638
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин