Продажба - Апартамент 131 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Глифада Голф
950 000 €
7252 €/m²
Property 64741 photo 1
Property 64741 photo 2
Property 64741 photo 3
Property 64741 photo 4
Property 64741 photo 5
Property 64741 photo 6
Property 64741 photo 7
Property 64741 photo 8
Property 64741 photo 9
Property 64741 photo 10
Property 64741 photo 11
Property 64741 photo 12
  • Обектен код 64741
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 131 m²
  • Площ на участък 1030 m²
  • Област Атина
  • Информация Голф (Глифада) | Атина - Юг (Атика)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2011
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1750 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 131 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, градина, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
850 000 € 6296 €/m²
  • Обектен код 58341
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Обектен код 58377
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
940 000 € 8173 €/m²
  • Обектен код 58413
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
765 000 € 8315 €/m²
  • Обектен код 58415
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 355 000 € 11782 €/m²
  • Обектен код 58416
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Обектен код 58417
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
890 000 € 4450 €/m²
  • Обектен код 62009
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Обектен код 62306
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 1 150 000 € 8518 €/m²
  • Обектен код 62307
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 6717 €/m²
  • Обектен код 62389
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин