1 338 120 €
6862 €/m²
Property 64773 photo 1
Property 64773 photo 2
Property 64773 photo 3
Property 64773 photo 4
Property 64773 photo 5
Property 64773 photo 6
Property 64773 photo 7
Property 64773 photo 8
Property 64773 photo 9

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до край. град: 3 km
  • Разстояние до летището: 66 km

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна вила с площ 195 кв.м на Крит. Мазе и се състои от едно складово помещение. сутерен и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна, една съблекалня. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 900 000 € 1 600 000 € 6153 €/m²
  • Обектен код 11895
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 220 000 € 2355 €/m²
  • Обектен код 52429
  • Квадратура 518 m²
  • Разстояние до морето 770 m
Продажба
2 000 000 € 3436 €/m²
  • Обектен код 35146
  • Квадратура 582 m²
  • Брой стаи 7
Препоръчваме Продажба
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Обектен код 59946
  • Квадратура 315 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 000 000 € 8000 €/m²
  • Обектен код 48612
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 4477 €/m²
  • Обектен код 41953
  • Квадратура 268 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 000 000 € 7142 €/m²
  • Обектен код 37779
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 000 000 € 6060 €/m²
  • Обектен код 49464
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 000 000 € 1 067 000 € 2667 €/m²
  • Обектен код 15994
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин