295 000 €
1283 €/m²
Property 65192 photo 1
Property 65192 photo 2
Property 65192 photo 3
Property 65192 photo 4
Property 65192 photo 5
Property 65192 photo 6
Property 65192 photo 7
Property 65192 photo 8
Property 65192 photo 9
Property 65192 photo 10
Property 65192 photo 11
Property 65192 photo 12
Property 65192 photo 13
Property 65192 photo 14
Property 65192 photo 15
Property 65192 photo 16
Property 65192 photo 17
Property 65192 photo 18
Property 65192 photo 19

Details

  • Година на строителство: 1983
  • Година на обновяване: 2018
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 230 кв.м в област Солун. сутерен и се състои от 2 складови помещения. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: камина, тенти, паркомясто, градина, райграс, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
360 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 63697
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
350 000 € 1944 €/m²
  • Обектен код 59379
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 1733 €/m²
  • Обектен код 54383
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
390 000 € 1147 €/m²
  • Обектен код 60692
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
280 000 € 933 €/m²
  • Обектен код 39651
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
400 000 € 1481 €/m²
  • Обектен код 3399
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 1600 €/m²
  • Обектен код 9397
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
350 000 € 1228 €/m²
  • Обектен код 4419
  • Квадратура 285 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
250 000 € 892 €/m²
  • Обектен код 41632
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
375 000 € 1071 €/m²
  • Обектен код 27057
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин