Rented
Property 65504 photo 1
Property 65504 photo 2
Property 65504 photo 3
Property 65504 photo 4
Property 65504 photo 5
Property 65504 photo 6
Property 65504 photo 7
Property 65504 photo 8

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Energy Class: А
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 80 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби

Описание

Дава се под наем мезонет с площ 70 кв.м в Солун. Мезонетът е на втори етаж и на loft. Втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Loft и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Мезонет има слънчево изложение. C Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
650 000 € 3066 €/m²
  • Обектен код 58924
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
730 000 € 3560 €/m²
  • Обектен код 59239
  • Квадратура 205 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
220 000 € 2857 €/m²
  • Обектен код 59816
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
179 000 € 1845 €/m²
  • Обектен код 59893
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 2113 €/m²
  • Обектен код 59894
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 2113 €/m²
  • Обектен код 60003
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 3040 €/m²
  • Обектен код 60441
  • Квадратура 148 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 2012 €/m²
  • Обектен код 60782
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
По запитване
  • Обектен код 60825
  • Квадратура 181 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
По запитване
  • Обектен код 60832
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин