270 000 €
6136 €/m²
Property 66013 photo 1
Property 66013 photo 2
Property 66013 photo 3
Property 66013 photo 4
Property 66013 photo 5
Property 66013 photo 6
Property 66013 photo 7
Property 66013 photo 8
Property 66013 photo 9
Property 66013 photo 10
Property 66013 photo 11
Property 66013 photo 12
Property 66013 photo 13
Property 66013 photo 14
Property 66013 photo 15
Property 66013 photo 16
Property 66013 photo 17

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 2
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 44 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
275 000 € 6875 €/m²
  • Обектен код 62386
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
285 000 € 5181 €/m²
  • Обектен код 62422
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
335 000 € 3722 €/m²
  • Обектен код 62481
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
345 000 € 3136 €/m²
  • Обектен код 62550
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
335 000 € 310 000 € 3163 €/m²
  • Обектен код 62551
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 4375 €/m²
  • Обектен код 62782
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 5294 €/m²
  • Обектен код 62783
  • Квадратура 51 m²
  • Разстояние до морето 6400 m
Продажба
270 000 € 4909 €/m²
  • Обектен код 62785
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
277 000 € 5893 €/m²
  • Обектен код 62798
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 62799
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин