260 000 €
3939 €/m²
Property 66015 photo 1
Property 66015 photo 2
Property 66015 photo 3
Property 66015 photo 4
Property 66015 photo 5
Property 66015 photo 6
Property 66015 photo 7
Property 66015 photo 8
Property 66015 photo 9
Property 66015 photo 10
Property 66015 photo 11
Property 66015 photo 12
Property 66015 photo 13
Property 66015 photo 14
Property 66015 photo 15
Property 66015 photo 16

Details

  • Брой етажи: 3
  • Етаж: 0
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 6500 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 66 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
260 500 € 6353 €/m²
  • Обектен код 63008
  • Квадратура 41 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
250 000 € 6944 €/m²
  • Обектен код 63009
  • Квадратура 36 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
280 500 € 6841 €/m²
  • Обектен код 63011
  • Квадратура 41 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
251 500 € 6986 €/m²
  • Обектен код 63013
  • Квадратура 36 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
307 600 € 6990 €/m²
  • Обектен код 63014
  • Квадратура 44 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
250 000 € 13157 €/m²
  • Обектен код 63015
  • Квадратура 19 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
270 000 € 2872 €/m²
  • Обектен код 63021
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
290 000 € 3918 €/m²
  • Обектен код 63032
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 4814 €/m²
  • Обектен код 63053
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 3368 €/m²
  • Обектен код 63153
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин