270 000 €
4091 €/m²
Property 66016 photo 1
Property 66016 photo 2
Property 66016 photo 3
Property 66016 photo 4
Property 66016 photo 5
Property 66016 photo 6
Property 66016 photo 7
Property 66016 photo 8
Property 66016 photo 9
Property 66016 photo 10
Property 66016 photo 11
Property 66016 photo 12
Property 66016 photo 13
Property 66016 photo 14
Property 66016 photo 15
Property 66016 photo 16

Details

  • Брой етажи: 3
  • Етаж: 1
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 6500 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 66 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
270 000 € 4153 €/m²
  • Обектен код 63932
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 245 000 € 2552 €/m²
  • Обектен код 63981
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Обектен код 63992
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 3850 €/m²
  • Обектен код 64140
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 7777 €/m²
  • Обектен код 64277
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 4629 €/m²
  • Обектен код 64504
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 2276 €/m²
  • Обектен код 64603
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
305 000 € 6489 €/m²
  • Обектен код 64722
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
240 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 64821
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
315 000 € 5727 €/m²
  • Обектен код 64830
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин