150 000 €
3000 €/m²
Property 66055 photo 1
Property 66055 photo 2
Property 66055 photo 3
Property 66055 photo 4
Property 66055 photo 5
Property 66055 photo 6
Property 66055 photo 7
Property 66055 photo 8
Property 66055 photo 9
Property 66055 photo 10
Property 66055 photo 11
Property 66055 photo 12
Property 66055 photo 13
Property 66055 photo 14
Property 66055 photo 15
Property 66055 photo 16
Property 66055 photo 17

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 50 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
150 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 20240
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Инвестиции Продажба
150 000 € 2631 €/m²
  • Обектен код 36627
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
150 000 € 1363 €/m²
  • Обектен код 51308
  • Квадратура 110 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
145 000 € 2230 €/m²
  • Обектен код 59748
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Инвестиции Продажба
150 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 60545
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
148 000 € 3609 €/m²
  • Обектен код 62218
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 62406
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 2071 €/m²
  • Обектен код 63524
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
148 000 € 2276 €/m²
  • Обектен код 65018
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
145 000 € 2900 €/m²
  • Обектен код 66005
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин