155 000 €
3100 €/m²
Property 66057 photo 1
Property 66057 photo 2
Property 66057 photo 3
Property 66057 photo 4
Property 66057 photo 5
Property 66057 photo 6
Property 66057 photo 7
Property 66057 photo 8
Property 66057 photo 9
Property 66057 photo 10
Property 66057 photo 11
Property 66057 photo 12
Property 66057 photo 13
Property 66057 photo 14
Property 66057 photo 15
Property 66057 photo 16
Property 66057 photo 17
Property 66057 photo 18

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1979
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 90 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 50 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление.

Продажба
175 000 € 3181 €/m²
  • Обектен код 61716
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
130 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 61730
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 154 000 € 3019 €/m²
  • Обектен код 61925
  • Квадратура 51 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
173 000 € 4552 €/m²
  • Обектен код 62011
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 127 000 € 4233 €/m²
  • Обектен код 62216
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
148 000 € 3609 €/m²
  • Обектен код 62218
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 62347
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
183 000 € 175 000 € 2611 €/m²
  • Обектен код 62396
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 62406
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 3524 €/m²
  • Обектен код 62453
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин