Продажба - Апартамент 50 m² в област Солун

Гърция Солун Солун - Предградия Термаикос Перая
158 000 €
3160 €/m²
Property 66058 photo 1
Property 66058 photo 2

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 90 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 50 кв.м в област Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление.

Подобни обекти

Препоръчваме Продажба
150 000 € 3191 €/m²
  • Обектен код 57379
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 1
Препоръчваме Продажба
157 000 € 2907 €/m²
  • Обектен код 57380
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
157 000 € 1652 €/m²
  • Обектен код 58211
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 1250 €/m²
  • Обектен код 59054
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 2661 €/m²
  • Обектен код 59067
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
130 000 € 125 000 € 961 €/m²
  • Обектен код 61094
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
130 000 € 1511 €/m²
  • Обектен код 61154
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 2268 €/m²
  • Обектен код 61320
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
168 000 € 2896 €/m²
  • Обектен код 63127
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 1215 €/m²
  • Обектен код 63136
  • Квадратура 144 m²
  • Разстояние до морето 500 m

Абонамент за бюлетин