158 000 €
3160 €/m²
Property 66058 photo 1
Property 66058 photo 2

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 90 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 50 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление.

Продажба
170 000 € 2881 €/m²
  • Обектен код 64470
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 3448 €/m²
  • Обектен код 64471
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 3148 €/m²
  • Обектен код 64472
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
143 000 € 4766 €/m²
  • Обектен код 64534
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
129 000 € 3685 €/m²
  • Обектен код 64554
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 3432 €/m²
  • Обектен код 64594
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
138 000 € 3631 €/m²
  • Обектен код 64629
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
138 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 64640
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 3255 €/m²
  • Обектен код 64641
  • Квадратура 43 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 64670
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин