158 000 €
3160 €/m²
Property 66058 photo 1
Property 66058 photo 2

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 90 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 50 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление.

Продажба
175 000 € 3181 €/m²
  • Обектен код 61716
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
130 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 61730
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 154 000 € 3019 €/m²
  • Обектен код 61925
  • Квадратура 51 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
173 000 € 4552 €/m²
  • Обектен код 62011
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 127 000 € 4233 €/m²
  • Обектен код 62216
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
148 000 € 3609 €/m²
  • Обектен код 62218
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 62347
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
183 000 € 175 000 € 2611 €/m²
  • Обектен код 62396
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 62406
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 3524 €/m²
  • Обектен код 62453
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин