195 000 €
3750 €/m²
Property 66092 photo 1
Property 66092 photo 2
Property 66092 photo 3
Property 66092 photo 4
Property 66092 photo 5
Property 66092 photo 6
Property 66092 photo 7
Property 66092 photo 8
Property 66092 photo 9
Property 66092 photo 10
Property 66092 photo 11
Property 66092 photo 12
Property 66092 photo 13
Property 66092 photo 14
Property 66092 photo 15

Details

  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 5700 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 52 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 65010
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65031
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
220 000 € 3283 €/m²
  • Обектен код 65034
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 3437 €/m²
  • Обектен код 65069
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 4180 €/m²
  • Обектен код 65116
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 65117
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 4014 €/m²
  • Обектен код 65118
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 65210
  • Квадратура 26 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
263 000 € 5977 €/m²
  • Обектен код 65216
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
232 000 € 6105 €/m²
  • Обектен код 65217
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин