Rented
По запитване
Property 7198 photo 1
Property 7198 photo 2
Property 7198 photo 3
Property 7198 photo 4
Property 7198 photo 5

Details

  • Година на строителство: 1980
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Дава се под наем aпартамент с площ 30 кв.м в Атина. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Обектен код 64413
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 750 000 € 15086 €/m²
  • Обектен код 64414
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 412 000 € 18000 €/m²
  • Обектен код 64432
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 64496
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 4629 €/m²
  • Обектен код 64504
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
1 533 000 € 11976 €/m²
  • Обектен код 64589
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2276 €/m²
  • Обектен код 64603
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 5596 €/m²
  • Обектен код 64675
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
930 000 € 4673 €/m²
  • Обектен код 64685
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
420 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64689
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин