350 000 €
5833 €/m²
Property 7799 photo 1
Property 7799 photo 2
Property 7799 photo 3
Property 7799 photo 4
Property 7799 photo 5
Property 7799 photo 6
Property 7799 photo 7
Property 7799 photo 8
Property 7799 photo 9
Property 7799 photo 10
Property 7799 photo 11
Property 7799 photo 12
Property 7799 photo 13

Details

  • Етаж: 4
  • Година на строителство: 2007
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1400 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 60 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
400 000 € 360 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 51027
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
365 000 € 3119 €/m²
  • Обектен код 51219
  • Квадратура 117 m²
  • Разстояние до морето 1800 m
Продажба
420 000 € 5600 €/m²
  • Обектен код 51288
  • Квадратура 75 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
400 000 € 4597 €/m²
  • Обектен код 51317
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 5746 €/m²
  • Обектен код 51489
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
295 000 € 1787 €/m²
  • Обектен код 51778
  • Квадратура 165 m²
  • Разстояние до морето 15000 m
Продажба
400 000 € 5882 €/m²
  • Обектен код 52191
  • Квадратура 68 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
300 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 52279
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 2922 €/m²
  • Обектен код 52302
  • Квадратура 154 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
335 000 € 4785 €/m²
  • Обектен код 52421
  • Квадратура 70 m²
  • Разстояние до морето 5000 m

Абонамент за бюлетин