Property 8115 photo 1
Property 8115 photo 2
Property 8115 photo 3
Property 8115 photo 4
Property 8115 photo 5
Property 8115 photo 6
Property 8115 photo 7
Property 8115 photo 8
Property 8115 photo 9

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2000
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 240 кв.м в Атика. Партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 тоалетни. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, собствен басейн.

Продажба
630 000 € 2100 €/m²
  • Обектен код 7503
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
650 000 € 5909 €/m²
  • Обектен код 7727
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 2187 €/m²
  • Обектен код 8142
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
680 000 € 2956 €/m²
  • Обектен код 10357
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
652 000 € 3090 €/m²
  • Обектен код 12945
  • Квадратура 211 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
790 000 € 683 000 € 1177 €/m²
  • Обектен код 13097
  • Квадратура 580 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
785 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 13520
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
704 000 € 2707 €/m²
  • Обектен код 13601
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
800 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 15474
  • Квадратура 464 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
760 000 € 2923 €/m²
  • Обектен код 22807
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин