365 000 € 335 000 €
1117 €/m²
Property 8117 photo 1
Property 8117 photo 2
Property 8117 photo 3
Property 8117 photo 4
Property 8117 photo 5
Property 8117 photo 6
Property 8117 photo 7

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2004
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 300 кв.м в Атика. Партер и се състои от 2 спални, 2 бани. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня. Втори етаж и се състои от 2 спални, една баня, една тоалетна. Къщата има ъглово изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
450 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 21704
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 2631 €/m²
  • Обектен код 22432
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 23169
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 23302
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
510 000 € 1062 €/m²
  • Обектен код 23486
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
400 000 € 1142 €/m²
  • Обектен код 23685
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
370 000 € 1233 €/m²
  • Обектен код 23753
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
320 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 23914
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 24057
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 24990
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин