Продажба - Къща 270 m² в област Солун

Гърция Солун Солун - Предградия Термаикос
240 000 €
889 €/m²
Property 10768 photo 1
Property 10768 photo 2
Property 10768 photo 3
Property 10768 photo 4
Property 10768 photo 5
Property 10768 photo 6
Property 10768 photo 7
Property 10768 photo 8
Property 10768 photo 9
Property 10768 photo 10
Property 10768 photo 11
Property 10768 photo 12
Property 10768 photo 13
Property 10768 photo 14
Property 10768 photo 15
Property 10768 photo 16
Property 10768 photo 17

Details

  • Година на строителство: 1987
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 270 кв.м в област Солун. Къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Къщата има слънчево изложение е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, тенти, паркомясто, отопление, складово помещение.

Продажба
270 000 € 1088 €/m²
  • Обектен код 33334
  • Квадратура 248 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
310 000 € 1791 €/m²
  • Обектен код 2592
  • Квадратура 173 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
220 000 € 1571 €/m²
  • Обектен код 41979
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
315 000 € 1702 €/m²
  • Обектен код 33032
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
210 000 € 1050 €/m²
  • Обектен код 49755
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
260 000 € 1733 €/m²
  • Обектен код 54383
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
315 000 € 1657 €/m²
  • Обектен код 66157
  • Квадратура 190 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
340 000 € 1259 €/m²
  • Обектен код 3489
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
340 000 € 1511 €/m²
  • Обектен код 63763
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
350 000 € 1944 €/m²
  • Обектен код 59379
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин