Продажба - Вила 245 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
654 500 €
2671 €/m²
Property 23202 photo 1
Property 23202 photo 2
Property 23202 photo 3
Property 23202 photo 4
Property 23202 photo 5
Property 23202 photo 6
Property 23202 photo 7
Property 23202 photo 8
Property 23202 photo 9
Property 23202 photo 10
Property 23202 photo 11
Property 23202 photo 12
Property 23202 photo 13
Property 23202 photo 14
Property 23202 photo 15
Property 23202 photo 16
Property 23202 photo 17
Property 23202 photo 18
  • Обектен код 23202
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 245 m²
  • Площ на участък 265 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до край. град: 16 km
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 245 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, собствен басейн, паркомясто, градина.

Продажба
590 000 € 3189 €/m²
  • Обектен код 44809
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
890 000 € 3708 €/m²
  • Обектен код 43603
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
940 000 € 5949 €/m²
  • Обектен код 55901
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
716 209 € 3850 €/m²
  • Обектен код 52392
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 40270
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 41611
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 4545 €/m²
  • Обектен код 34005
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
620 000 € 3406 €/m²
  • Обектен код 44383
  • Квадратура 182 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
750 000 € 2380 €/m²
  • Обектен код 46652
  • Квадратура 315 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
695 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 42568
  • Квадратура 273 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин