Продават
По запитване
Property 32143 photo 1
Property 32143 photo 2
Property 32143 photo 3
Property 32143 photo 4
Property 32143 photo 5
Property 32143 photo 6
Property 32143 photo 7
Property 32143 photo 8
Property 32143 photo 9

Details

  • Година на обновяване: 2018
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до летището: 34 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 75 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
269 000 € 3202 €/m²
  • Обектен код 38054
  • Квадратура 84 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
305 000 € 2033 €/m²
  • Обектен код 38066
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 1306 €/m²
  • Обектен код 38084
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 155 000 € 5775 €/m²
  • Обектен код 38656
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Обектен код 38662
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
140 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 38725
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
700 000 € 4320 €/m²
  • Обектен код 38732
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
150 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 41135
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 3023 €/m²
  • Обектен код 41183
  • Квадратура 43 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
370 000 € 3083 €/m²
  • Обектен код 41734
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин