Продават

Продажба - Апартамент 110 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Център
220 000 €
2000 €/m²
Property 368 photo 1
Property 368 photo 2
Property 368 photo 3
Property 368 photo 4
Property 368 photo 5
Property 368 photo 6
Property 368 photo 7
Property 368 photo 8
Property 368 photo 9
  • Обектен код 368
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 110 m²
  • Област Атина
  • Информация Атина - Център (Атика)
  • Брой стаи 2

Details

  • Етаж: 1 етаж
  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 2: салон с кухней, 2 спальни, туалет и туалет с ванной.
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 110 кв.м в Атина. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
242 000 € 2261 €/m²
  • Обектен код 63313
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 63425
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
205 000 € 2383 €/m²
  • Обектен код 63980
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 3846 €/m²
  • Обектен код 64225
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 64821
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64835
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 3283 €/m²
  • Обектен код 65034
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
232 000 € 6105 €/m²
  • Обектен код 65217
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 3773 €/m²
  • Обектен код 65220
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65243
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин