Продажба - Апартамент 153 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
570 000 €
3725 €/m²
Property 41724 photo 1
Property 41724 photo 2
Property 41724 photo 3
Property 41724 photo 4
Property 41724 photo 5
  • Обектен код 41724
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 153 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2019
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 55 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 153 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
480 000 € 2944 €/m²
  • Обектен код 52060
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
680 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 52188
  • Квадратура 221 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
678 030 € 4644 €/m²
  • Обектен код 56588
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 1992 €/m²
  • Обектен код 51952
  • Квадратура 266 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
510 000 € 3893 €/m²
  • Обектен код 46087
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
475 000 € 3492 €/m²
  • Обектен код 44977
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 9900 €/m²
  • Обектен код 46550
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
600 000 € 5084 €/m²
  • Обектен код 44286
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
523 000 € 3463 €/m²
  • Обектен код 56549
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
465 000 € 2980 €/m²
  • Обектен код 43904
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин