Продажба - Апартамент 138 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Север Нео Психико
300 000 €
2174 €/m²
Property 4653 photo 1
Property 4653 photo 2
Property 4653 photo 3
Property 4653 photo 4
Property 4653 photo 5
Property 4653 photo 6

Details

  • Година на строителство: 1985
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 138 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, отопление.

Апартаментът се намира в района на Нео Психико

Продажба
360 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 12056
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
365 000 € 4147 €/m²
  • Обектен код 12804
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 20372
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 3888 €/m²
  • Обектен код 22550
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 24982
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
375 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 34022
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 34148
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
350 000 € 330 000 € 4647 €/m²
  • Обектен код 34842
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 3064 €/m²
  • Обектен код 36694
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 3083 €/m²
  • Обектен код 41734
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин