Продажба - Апартамент 120 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Глифада
420 000 €
3500 €/m²
Property 48707 photo 1
Property 48707 photo 2
Property 48707 photo 3
Property 48707 photo 4
Property 48707 photo 5
Property 48707 photo 6
Property 48707 photo 7
Property 48707 photo 8
Property 48707 photo 9
Property 48707 photo 10

Details

  • Година на строителство: 1975
  • Година на обновяване: 2021
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Type of flooring: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3200 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Камина
  • Склад
  • Τопъл под

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 120 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 4 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение, една сауна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
570 000 € 480 000 € 4752 €/m²
  • Обектен код 62103
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64689
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 60453
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
350 000 € 4216 €/m²
  • Обектен код 65229
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
431 000 € 5192 €/m²
  • Обектен код 65223
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
417 000 € 4738 €/m²
  • Обектен код 58965
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
391 000 € 4654 €/m²
  • Обектен код 58962
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60367
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
620 000 € 4133 €/m²
  • Обектен код 65460
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
385 000 € 3850 €/m²
  • Обектен код 58061
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин