267 000 €
2495 €/m²
Property 49035 photo 1
Property 49035 photo 2
Property 49035 photo 3
Property 49035 photo 4
Property 49035 photo 5
Property 49035 photo 6
Property 49035 photo 7
Property 49035 photo 8
Property 49035 photo 9
Property 49035 photo 10
Property 49035 photo 11
Property 49035 photo 12

Details

  • Година на строителство: 1989
  • Година на обновяване: 2018
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 88 m
  • Разстояние до летището: 93 km

Услуги

  • паркинг
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 107 кв.м на Крит. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, паркомясто.

Продажба
240 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 63234
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
330 000 € 2538 €/m²
  • Обектен код 61995
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 3062 €/m²
  • Обектен код 65952
  • Квадратура 129 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 3008 €/m²
  • Обектен код 62338
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
По запитване
  • Обектен код 61840
  • Квадратура 1732 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
282 312 € 4481 €/m²
  • Обектен код 61854
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 000 € 4017 €/m²
  • Обектен код 62165
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин