Продажба - Вила 168 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия Гери
340 000 €
2024 €/m²
Property 49191 photo 1
Property 49191 photo 2
Property 49191 photo 3
Property 49191 photo 4
Property 49191 photo 5
Property 49191 photo 6
Property 49191 photo 7
Property 49191 photo 8
Property 49191 photo 9
Property 49191 photo 10
Property 49191 photo 11
  • Обектен код 49191
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 168 m²
  • Площ на участък 242 m²
  • Област Никосия
  • Информация Кипър (Кипър) | Гери (Никозия)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 6
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 30000 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 168 кв.м В Никосии. Партер и се състои от хол с кухня, хол, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
477 000 € 2981 €/m²
  • Обектен код 44300
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
449 000 € 2279 €/m²
  • Обектен код 20270
  • Квадратура 197 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
470 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 51997
  • Квадратура 188 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
450 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 33887
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
490 000 € 430 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 26371
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
500 000 € 2314 €/m²
  • Обектен код 45396
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 3053 €/m²
  • Обектен код 49311
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 1952 €/m²
  • Обектен код 38751
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
348 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 34225
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 1828 €/m²
  • Обектен код 51911
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин