100 000 €
1786 €/m²
Property 58045 photo 1
Property 58045 photo 2
Property 58045 photo 3
Property 58045 photo 4
Property 58045 photo 5
Property 58045 photo 6
Property 58045 photo 7
Property 58045 photo 8
Property 58045 photo 9

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 1968
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Услуги

  • паркинг
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 56 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен Semi-first floor и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът разполага със следните екстри: тенти, паркомясто, отопление.

Продажба
102 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 65281
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
128 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 66116
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
144 000 € 2322 €/m²
  • Обектен код 64420
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
82 000 € 1490 €/m²
  • Обектен код 64568
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 66149
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
95 000 € 2317 €/m²
  • Обектен код 63986
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
115 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65825
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
105 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 63397
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин