290 000 €
552 €/m²
Property 59554 photo 1
Property 59554 photo 2
Property 59554 photo 3
Property 59554 photo 4

Details

  • Година на строителство: 2001
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 12000 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 525 кв.м в област Солун. Партер и се състои от 3 спални, хол, една кухня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от една спалня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: камина, паркомясто, складово помещение.

Продажба
390 000 € 1147 €/m²
  • Обектен код 60692
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
400 000 € 1481 €/m²
  • Обектен код 3399
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 888 €/m²
  • Обектен код 10768
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 1259 €/m²
  • Обектен код 3489
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
310 000 € 1791 €/m²
  • Обектен код 2592
  • Квадратура 173 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
280 000 € 1166 €/m²
  • Обектен код 54515
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
350 000 € 875 €/m²
  • Обектен код 35694
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
320 000 € 1600 €/m²
  • Обектен код 9397
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
370 000 € 2055 €/m²
  • Обектен код 9277
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 1391 €/m²
  • Обектен код 7568
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 9

Абонамент за бюлетин